Kara'dan İzler

Kara'dan İzler
  • Yazar: Melissa Foster
  • Baskı Yılı:
  • Sayfa Sayısı:
  • Dili: Türkçe

Kara Knight, hemşirelik okuluna gitmek üzere yaşadığı kasabadan ayrılmayı ve geleceğe dair temiz bir başlangıç yapmayı dört gözle beklemekte; aşırı korumacı annesini, kırık kalbini ve acı dolu hatıralarını geride bırakmayı hayal etmektedir. Ancak yirmi beş mil ötede, varlığından habersiz olduğu erkek kardeşi, unutamadığı ablasıyla yeniden bir araya gelmekte kararlıdır.
Kara, kaçırılır ve onu tutsak eden takıntılı kişinin hayalî dünyasına atılır. Bildiğini sandığı geçmişi yavaş yavaş açığa çıkarken Kara, ürkütücü bir biçimde hatırlamaya başladığı anıları anlamaya, akıl sağlığını ve kendi güvenliğini korumaya çalışmaktadır. Bu sırada, Kara'nın annesi de uzun süredir gizlediği bir sırrın açığa çıkmasıyla birlikte, kaybetmekten korktuğu kızını kurtarmak için zamanla yarışmaya başlar.  Roland planını uygularken saatler geçer. Kara'yı ve kendini, bir daha birbirlerinden ayrılmamak üzere, doğdukları gün ve saatte öldürmeyi planlamıştır.
KARA'DAN İZLER, özenle yaptığı planı çökmeye başladığında gerçeklikle bağını yavaş yavaş kaybeden kararlı bir katilin ve hayatında yeni bir sayfa açmak isteyen ancak ailesiyle ilgili olarak inandığı her şeyle birlikte trajik geçmişlerinin gerçekleriyle de yüzleşmek zorunda kalan bir kadın kahramanın hikâyesini anlatan, aksiyon dolu, nabız yükseltici bir psikolojik gerilim/polisiye romanı.

Diğer Kitaplar