Serdar Çakır

Kuantum fiziğini ile kadim evrensel öğretileri kendi araştırmaları ile birleştirerek özgün bir teknik oluşturan Serdar Çakır,

Kuantum Düşüce ve Gelişim Sisteminin kurucusudur. Dünyada ilk olarak Kuantum Düşünce Tekniği, Regresyon Terapsi ve Kuyruk Bilimini sentezleyerek, “Kuantum Düşünce ve Gelişim Sistemini” (KGDS) geliştirmiştir.

 

Bilançaltı dönüşümü ve entegrasyonu çalışmaları ile kişilere varoluş amaçları ile uyumlu, kişinin kendisi olma kararlığını kendisinde ortaya çıkmasını sağlayarak; yaşamın içinde korkularından ve dirençlerinden arınarak, kedini bilme yolcuğunda kendi istediği mesleği, ilişkiyi, istediği hayatı ve başarıyı yaratabilecek kişileri geliştirme amacı ile çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Kişiye özel olarak bireysel seanslar halinde ve toplu eğitimler şeklinde  uyguladığı KDGS ile, kişide kalıcı ve sürdürülebilir bir gelişim programın 2010 yılından itibaren uygulama başlamış ayrıca bir çok okul, kuruluşla çalışmıştır. Çeşitli şirketlerde eğitim ve danışmalık görevleri üstlenmişdir.

 

1970 yılında İzmir’de doğmuştur.

Hava Harp Okulu ve Uludağ Üniv. İşletme Fakültesi mezunudur.

Uluslararası bir sağlık  firmasında 10 yıl üst düzey yöneticilik görevinde bulunmuştur.(1997-2007)

TUCİGEM –Türk Çin İş Geliştirme Merkezi kurucusudur. (2008)

TUCİAD-Türkiye Çin İş Adamları Derneği’nde  Genel Sekreterlik görevi yapmıştır.(2008-2010)

T.C. Dış Ticaret Müsteşarlığı ile Yurdışı ticaret ofisleri kurulması ve desteklenmesi projesinde danışman olarak görev almıştır.

Türkiye’nin Afrika kıtasında ilk dış ticaret ofisi kurucusudur,

İş dünyasında bilinçaltı gelişimi projesini uygulamasını gerçekleştirmiştir. (Bilkent Üniv. İle ortak projedir.-2009)

 

Kuantum Düşünce Okulu ‘nu 2010 yılında Ankara’da kurarak; geliştirmiş olduğu sistemin iş dünyasına ve hayatın her alanına yönelik bir inovasyon etkeni olması yönünde çalışmaları devam etmektedir. 

 

Kuantum Gelişim Sistemi araştırmaları ile bir çok şehir ve kuruluşta konferanslar vermektedir.

Bazı firmalarda yönetim danışmanlığı olarak bilinçaltı entegrasyonu eğitimlerine devam etmektedir.

 

“International Board for Regression Therapy”(IBRT) danışmalığı ile klinik regresyon terapsi konusunda çalışmalarına devam etmektedir.Klink regresyon uzmanıdır.

Kuantum Gelişim Sistemi programını ,bireysel seanslar,eğitimleri ve semienerler ile danışanlarında dönüşümler, iyileştirmeler sağlamak için çalışmalarına devam etmektedir.

 

Amacı; KUANTUM GELİŞİM SİSTEMİ ile insanlık için pratik,anlaşılabilir ve hayatın her alanına rahatlıkla uygulanabilir bir yaşam felsefesi haline getirerek, yaşamda her anlamda fark yaratan, kendi kendi yeten, gücünün doruklarında, araştırmaya ve gelişime açık, kendini öğrenme ve geliştirmeye istekli, yaratıcı, özgüvenli, istekli, bütünlük sahibi bireyler kazandırmaktır.

Diğer Yazarlar

Naşide Gökbudak
Naşide Gökbudak

Naşide Gökbudak, 23 Eylül 1937 yılında Elazığ ilinin Perçenç köyünde doğdu. Lise tahsilini, Elazığ Lisesinde tamamladı. Ankara Üniversitesi Hukuk...

Christopher McDougall
Christopher McDougall

Amerikalı bir yazar ve gazeteci olan McDougall, 1985 yılında Harvard Üniversitesi’nden mezun olmuş. Üç yıl Ruanda ve Angola’da savaş dönemleri de dâhil olmak üzere...

Maziar Bahari
Maziar Bahari

Maziar Bahari; ödüllü bir gazeteci, belgesel film yapımcısı ve insan hakları aktivisti.

Tamora Pierce
Tamora Pierce

1954 yılında Amerika’da dünyaya gelen Pierce, ilkokulda başladığı yazarlık denemelerini, J.R.R. Tolkien’in Yüzüklerin Efendisi serisini okumaya başladıktan sonra...